Leden 2013

TŘÍKRÁLOVÝ KONCERT

V sobotu 5. ledna 2013  jsme se spolu s MŠ zúčastnili koncertu v místním kostele sv. Bartoloměje v Litultovicích. Koncert pod názvem "KOLEDOVÁNÍ SE TŘEMI KRÁLI" pořádala OS Farník.

Poděkování patří všem organizátorům koncertu, který se všem líbil.

zslitultovice.rajce.idnes.cz/Zkouska_na_Trikralovy_koncert

PŘEDÁVÁNÍ POLOLETNÍHO VYSVĚDČENÍ

31. 1. 2013 jsme ukončili 1. pololetí předáním vysvědčení. I  přesto, že v 2. a 4. třídě to nebylo jejich první vysvědčení, byli žáci napjati, jaké známky se na jejich vysvědčeních objeví.  K známkám přidali povídání s paní učitelkou o tom, co se jim dařilo a co ještě budou ve 2. pololetí zlepšovat.

Ovšem v 1. třídě dostávali žáci své první vysvědčení. Ale než ho dostali, museli bojovat o navrácení známek na vysvědčení v pohádce „O kouzelném vysvědčení“, kde se známky záhadně ztratily. Nakonec vše dobře dopadlo a každý odcházel se svým prvním vysvědčením a s myšlenkou o tom, co už mu jde a kde ještě musí přidat.

KARNEVAL 2013

Jako odměna všem za krásné vysvědčení patří 31. ledna na naší škole již tradičně karnevalu. Na programu byly taneční soutěže, stále oblíbené mezi žáky, jako např. balónkový, metlový, tenisový nebo ovocný, řada soutěží, kde žáci prokazovali svou rychlost a zručnost, vyhlášení nejlepších masek a nakonec tombola.

Děkujeme rodičům za přípravu kostýmů pro děti, OÚ za zapůjčení techniky a pí. Jaroňové za krabici plnou dobrot pro všechny děti.

zslitultovice.rajce.idnes.cz/Karneval