Leden 2015

 

Předávání vysvědčení

 
29.1.2015 bylo předáno vysvědčení ve všech ročnících. Nejslavnostnější předávání vysvědčení samozřejmě bylo u prvňáčků. Jejich první vysvědčení jim pochválili nejen učitelé, ale také spolužáci z ostatních tříd a při společném setkání na karnevale jim byl předán pochvalný list za pololetní práci.
 
 
 

Maškarní ples ve škole

 
Poslední den tohoto pololetí 29.1.2015 jsme pro děti uspořádali ve škole maškarní ples. Děti si připravili krásné masky a učitelé nachystali pestrou zábavu. Masky si zatančili, zasoutěžili v disciplínách týkajících se celoročního projektu "Naše zahráda" a tečkou byl losování tomboly. Tímto rodičům děkujeme za pomoc při přípravě masek pro děti a přichystanou tombolu. 
 
 
 
 

Soutěže ve školní družině.

 
V měsíci lednu se žáci prvního a čtvrtého ročníku zapojili do tří soutěží. Turnaj v piškvorkách si zahráli žáci čtvrtého ročníku, nejvíce se dařilo a na 1. místě se umístil Štěpán Kavan, 2. místo obsadila Adélka Malíková a na 3. místě se umístila Lucka Kempková. 
Ve stolní kopané se utkali jak žáci prvního, tak čtvrtého ročníku. Nejlepšími hráči z prvního ročníku byli: Vašek Kudlík, Matěj Mazur a Kristýnka Leváková. Ze čtvrtého ročníku: Jan Vítek, Šimon Nádeníček a Štěpán Kavan.
Žáci prvního ročníku se utkali ještě v soutěži zvané dobble, založené na postřehu. Nejvíce se dařilo a do finále postoupili: Jakub Mazur, Maruška Matlafusová, Kristýnka Leváková, David Nowický a Matěj Galusík. 
Za pěkné umístění si všichni zasloužili sladkou odměnu. Gratulujeme.