Leden 2016

Karnevalový rej masek

Hned po předání vysvědčení se děti převlékly do kostýmů a sešly se ve třídě našich druháčků, kde se konal jako odměna za půlroční snahu a píli karneval. Celým zbytkem dopoledne děti provázela paní vychovatelka Sklepková, děti soutěžily, tančily a představily své převleky. Na závěr bylo vyhodnoceno 10 nejlepších a nejnápaditějších masek.

Předávání pololetního vysvědčení

Ve čtvrtek 28.1.2016 se všechny děti naší školy dočkaly prvního ohodnocení své práce. Slavnostní předávání vysvědčení probíhalo jednotlivě po ročnících ve třídách. Do druhého pololetí přejeme všem hodně úspěchů!

Zápis do 1. třídy

V úterý 19. 2. 2016 se na naší škole konal Zápis předškoláčků do 1.třídy. Děti provázel opět pejsek Baryk, tentokrát při procházce do lesa, tedy po budově naší školy, která se proměnila v les. Budoucí prvňáčci počítali lesní zvířátka, povídaly o obrázcích a malovaly. Toto setkání bylo pro naše budoucí prvňáčky místo 4.pravidelného setkání s pejskem Barykem.
Už se na všechny moc těšíme!

Plavecký výcvik žáků 2. třídy

Naši druháci pokračují ve výuce plavání, mnozí z nich udělali obrovské pokroky a už se určitě těší na své první Mokré vysvědčení.

FOTO: zslitultovice.rajce.idnes.cz/Plavecky_vycvik

Kalendář

Vydali jsme na rok 2016 kalendář z prací žáků naší školy, který se dostal do prodeje již v prosinci loňského roku u příležitosti oslavy Adventu a vánoční Akademii.