Říjen 2014

 

Ocenění za podzimní sběry

Při příležitosti oslavy svátku Halloween jsme ocenili nejlepší sběrače starého papíru, kaštanů a žaludů. 
Nejlepší sběrači starého papíru: Adélka Beníšková, Barunka Kubcová a Matoušek Kinš.
Z každého ročníku jsme také ocenili nejlepší sběrače kaštanů. 
Jediným a tedy nejlepším sběračem žaludů byl Vašík Kudlík.
Všichni ocenění dostali věcnou odměnu, ale i ti, kteří nasbírali méně, byli ocenění sladkou odměnou. 
 

FOTO: zslitultovice.rajce.idnes.cz/Predavani_cen_za_sbery_2014

HALLOWEEN 

S týdenním předstihem v pátek 24.10.2014 jsme ve škole oslavili halloween. Děti si připravily nádherné kostýmy a paní učitelky si pro žáky nachystaly spoustu halloweenských úkolů. Děti vydlabávaly dýni, vyráběly duchy s papíru, malovaly halloween, seznamovaly se s tradicí halloweenu, v matematice počítaly duchy a dýně a v angličtině se naučili nová slovíčka a říkanky o halloweenu. Dětem se tento den velmi líbil. 

 

 

Vydali jsme POČTENÍČKO

Celé číslo si můžete přečíst  Školní časopis
 
 

Výstava podzimníčků

Na volební víkend 10. - 12. října si naši žáci připravili krásné podzimní výtvory na výstavu podzimníčků konané na zámku v Litultovicích. Ve škole všichni žáci spolu s učiteli  vyráběli  podzimníčky, vyřezávali dýně a malovali podzimní obrázky. Někteří rodiče dokonce s dětmi vyrobili podzimníčka také doma a příspěli tím také na výstavu. Nejen těmto rodičům, ale i těm, kteří pomohli předpřipravit podzimníčky moc děkujeme.   
 

Drakiáda

V úterý 14. října jsme uspořádali drakiádu. Vítr nám foukal do plachet a draci se krásně vznášeli nad Litultovicemi.Všechny děti měly krásné lítající draky a tak si zasloužili všechny sladkou odměnu.