Září 2015

Sportovní den v ZŠ Hlavnice

Ani letos jsme neopomněli sportovat se školou v Hlavnici. Tento rok nás 4. září 2015 pozvaly paní učitelky z Hlavnice. Počasí nám bohužel moc nepřálo, ale i přesto pro nás v budově školy velmi rychle nachystaly náhradní program. V tělocvičně si děti prolezly překážkovou dráhu, v jídelně skládaly puzzle a házely na cíl a v jedné ze tříd pro ně paní učitelka připravila hru Riskuj na téma dopravní výchova. Před obědem se počasí umoudřilo, a tak jsme mohli do Litultovic dojít pěšky a ještě více se věnovat pohybu.

FOTO: zslitultovice.rajce.idnes.cz/Sportovni_den_Hlavnice_2015

.

Sportovní den v Dolních Životicích

V prvním týdnu školy jsme byli pozváni na Olympijský víceboj na ZŠ Dolní Životice. Paní učitelky z Dolních Životic pro nás připravily 6 sportovních disciplín, ve kterých si děti vyzkoušely běhání, stoj na jedné noze, skok z místa, sedy lehy a samozřejmě se také seznámily s novými kamarády. Bylo to krásně strávené sportovní dopoledne.

FOTO: zslitultovice.rajce.idnes.cz/Sportovni_den_Dolni_Zivotice_2015

Zahájení projektu POZNÁVÁME LESY a LOUKY

Sběr starého papíru

Zahájení školního roku
Slavnostní zahájení nového školního roku 2015/2016 dne 1. září 2015 v 8.00 hodin. Slavnostního zahájení se zúčastnil také pan starosta Ing. Jan Birgus.