Já Baryk a můj srnec

Druhé setkání našich budoucích prvňáčků proběhlo v úterý 10. listopadu 2015. Děti si zacvičily se zvířátky, rozdělily domácí a lesní zvířátka, uvolňovacími cviky si vyzkoušely padání podzimních listů, počítaly ovoce a zeleninu a zazpívaly si písničky o lese. Tké se dozvěděly více zajímavostí o srnci. Pracovní list byl tentokrát zaměřený nejen na zvířata, ale i na roční období podzimu a jeho změny v přírodě, přiřazení počtu věcí k číslu, nalezení správné trasy-spojení tvarů, co do obrázku tématicky patří a nepatří. V domácím úkolu děti procvičovaly uvolňovací cvik oblouk, hledaly cestu z bludiště a opět přiřazovaly k číslu správný počet věcí. Za odměnu si mohly nalepit na svůj papírový kufřík nálepku srnce.

Učitelé ZŠ Litultovice opět zvou všechny předškoláky a jejich rodiče na druhé setkání v ZŠ Litultovice.

Setkání bude mít název: Já Baryk a můj srnec

Těšíme se na všechny v úterý 10. 11. 2015 v 15.30 – 16.15 hod.

Na programu bude:

·        podzimní tvoření, malování