TŘÍDY

Důležité informace

Vážení rodiče,

prosím, čtěte pozorně.

Na základě prohlášení vlády na dnešní oficiální tiskové konferenci se: „Zakazuje se s účinností ode dne 11. 3. 2020 osobní přítomnost žáků a studentů na základním, středním a vyšším odborném vzdělávání ve školách a školních zařízeních.“

Znamená to, že žáci budou od dne 11. března 2020 doma, nepůjdou do školy, a to až do odvolání. Obědy žáků jsou ve školní jídelně od středy 11.3.2020 odhlášeny až do odvolání.

Zaměstnanci školy budou pracovat z domu. Žáci budou vzděláváni vzdáleně. Formou domácího vyučování přes internetové stránky školy a email  info.zslitultovice@seznam.cz, žáci 4. ročníku přes email pocitac.krouzek@seznam.cz

Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření školského zařízení vám vystavíme my, škola. Potvrzené tiskopisy budou k dispozici ve škole k vyzvednutí po telefonické domluvě. Mimořádné telefonní číslo: 606456086.

Prosím, aktivně sledujte tuto internetovou adresu. Budeme vám zde zasílat aktuální informace školy ohledně domácího vzdělávání či návratu žáků do školy.

Své případné dotazy pište na tento e-mail: info.zslitultovice@seznam.cz

S pozdravem

Mgr. Dana Kaliková, ředitelka ZŠ Litultovice