Klub rodičů

Pro školní rok 2020/2021 si na třídních schůzkách rodiče odsouhlasili tyto zástupce:
2. ročník -  p. Čalová,
4. ročník - p. Nádeníčková,
5. ročník - p. Kalusová,

DISCOPLES

Vážení rodiče,

školní ples se sice v původním termínu (12. 2. 2022) konat nemohl, aktuální situace nám ale v realizaci akcí nebrání. Proto po dohodě s vedením školy přicházíme s návrhem uspořádat školní discoples v termínu 21. 5. 2022 v KD v Hlavnici.

Výtěžek z plesu věnuje SRPŠ opět škole. Polovina bude použita jako příspěvek všem dětem stejným dílem na nákup učebnic (po dohodě s třídní učitelkou upřesníme příspěvek žákům 5. ročníku, kteří už učebnice nakupovat nebudou), o polovině rozhodne ředitelka škola a vyučující – zvelebení školy, nákup pomůcek, dovybavení družiny… O přesném účelu využití budete informováni.

Aby ples mohl proběhnout, potřebujeme minimálně 15 ochotných rodičů, kteří pomohou s přípravou, průběhem i úklidem.

Před plesem – příprava sálu, výzdoba, občerstvení, chystání tomboly

Ples – zajištění vydávání občerstvení, bar, tombola

Po plese (další den) – úklid; minimálně 6 lidí

Ti z vás, kteří jsou ochotní pomoci, dejte prosím vědět do 15. 3. 2022 na mail barbora.calova@gmail.com nebo přímo B. Čalové nebo G. Nádeníčkové, zapíšeme si vás na seznamJ.

Zároveň prosíme o podporu plesu formou příspěvku do tomboly (pouze nové, nepoužité věci, finanční příspěvek na nákup výher, oslovení sponzorů), je možné podpořit také zakoupením vstupenek, i když se plesu nezúčastníte.

Děkujeme za ochotu pomáhat a těšíme se na setkání!

za rodiče

Gabriela Nádeníčková