Školní pomůcky

Učební pomůcky:

Obaly na učebnice, obaly na pracovní sešity, obaly na velké a malé sešity, složka na sešity.

Vybavené pouzdro – tužky č.1,2 i 3, guma, strouhátko, 12 barevných pastelek, gelovky, plnicí pero.

Sešity a výkresy (hromadně zakoupí škola),

Pro 2. - 5. ročník:  psací folie (malá i velká), stírací tabulka a fixy na tabulku + hadřík, EURO folie. Pravítko dlouhé (30 cm), trojúhelník s ryskou, od 4. ročníku kružítko s náhradními tuhami, v 5. ročníku úhelník.

Výtvarné pomůcky: pro 2.-5. ročník

Voskovky, plochý stětec č. 14, kulaté štětce č. 2,5,10, lepidlo (Herkules tekuté + lepící tyčinka na papír), nůžky s kulatou špičkou, plastelína, omývatelný ubrus na lavici. 6 základních temperových barev, vodové barvy (české výroby). Pracovní oblečení do Vv.

Do tělocviku:

Cvičební úbor + halová obuv, tepláková souprava (v plátěném pytlíku –  igelitová taška není vhodná!)+ tenisky na hřiště.

Školní + družina:

Převlečení do školní družiny na zahradu, plastová láhev na čaj.

Ostatní:

Ručník, svačinový ubrousek, láhev na dolévání pití

Všechny pomůcky musí být podepsány!!!!!  Za ztrátu nepodepsaných pomůcek neručíme!!!