Jiné

Velikonoce v Bredě

V měsíci duben 2017 jsme se zúčastnili soutěže výrobků k velikonocům. 
 

Vyřež/š si svou dýni

V rámci výstavy v Arboretu Nový Dvůr "Vyřež/š si svou dýni" se naše škola škola zúčastnila soutěže mezi školami ve zdobení dýní. Arboretum nám poskytlo dýně a naši žáci vyrobili krásná dýňová strašidla. Všechny naše výrobky byly o víkendu 1. a 2. října vystaveny v arboretu a každý návštěvním mohl dát nejlepším výrobkům hlas. 
 

Piškvorkářský minimaraton.

 

V pondělí 27. ledna 2014 proběhl v naší družině turnaj v piškvorkách. Mezi nejlepšího luštitele z 3. ročníku patřila Adélka Malíková a z 5. ročníku Alžběta Skřontová a Klárka Beníšková. Pro žáky pátého ročníku bylo ZŠ Otická v Opavě připraveno okresní kolo Piškvorkářského minimaratonu, kterého se obě dvě žákyně zúčastnily. Turnaj proběhl 30. ledna 2014, Klárka Beníšková obsadila krásné 4. místo a Alžběta Skřontová 5. místo.  

                               Gratulujeme.

 

Celostátní turnaj časopisu ABC v hodu vlaštovkou.

TURNAJ ABC VLÁDCE NEBES

Naše škola se přihlásila do soutěže v nejdelším hodu vlaštovkou s časopisem ABC. Každý žák dostal zdarma jedno vydání časopisu ABC se speciálem, kde bylo 10 modelů papírových vlaštovek. V rámci družiny a pracovních činností jsme s dětmi některé vlaštovky poskládaly a v pátek 17.5.2013 jsme soutěžili ve sportovní hale v Litultovicích o nejdále letící papírovou vlaštovku. Všichni byli velmi snaživí, ale do finále mohli postoupit pouze 3 žáci naší školy.

1.      místo – Honzík Vítek  10 m

2.      místo – Adélka Dluhošová   9,10 m

3.      místo – Klárka Beníšková    8,30 m

 

Dětský den „Z pohádky do pohádky“ ve víceúčelové hale s dětmi z MŠ.

Společně s dětmi z MŠ si zasportovali 31. května ve sposrtovní víceúčelové hale. Odměnou byla sladká Tatranka a pocit z dobře splněného úkolu.