Sportovní soutěže

Školní rok 2016/2017

Olympijské hry ve víceúčelové hale

V pondělí 5. září naše škola pořádala olympijské hry v hale. Na olympiádu přizvala žáky a paní učitelky ze ZŠ v Dolních Životicích. Žáci si vyzkoušeli tyto olympijské disciplíny: basketbal, volejbal, golf, kanoistiku, tenis, plavání, jezdectví a fotbal.

Ve čtvrtek 8.9.2016 jsme pozvali také žáky a paní učitelky ze ZŠ v Hlavnici, aby si společně s našimi žáky zasportovali. Na závěr nechyběla vybíjená a za snažení sladká odměna. Sportu zdar.

Školní rok 2015/2016

Sportovní den v ZŠ Hlavnice (září 2015)

Ani letos jsme neopomněli sportovat se školou v Hlavnici. Tento rok nás 4. září 2015 pozvaly paní učitelky z Hlavnice. Počasí nám bohužel moc nepřálo, ale i přesto pro nás v budově školy velmi rychle nachystaly náhradní program. V tělocvičně si děti prolezly překážkovou dráhu, v jídelně skládaly puzzle a házely na cíl a v jedné ze tříd pro ně paní učitelka připravila hru Riskuj na téma dopravní výchova. Před obědem se počasí umoudřilo, a tak jsme mohli do Litultovic dojít pěšky a ještě více se věnovat pohybu.

Sportovní den v ZŠ Dolní Životice - Olympijský víceboj (září 2015)

V prvním týdnu školy jsme byli pozváni na Olympijský víceboj na ZŠ Dolní Životice. Paní učitelky z Dolních Životic pro nás připravily 6 sportovních disciplín, ve kterých si děti vyzkoušely běhání, stoj na jedné noze, skok z místa, sedy lehy a samozřejmě se také seznámily s novými kamarády. Bylo to krásně strávené sportovní dopoledne.

Školní rok 2014/2015

Okresní soutěž v plavání.

Ve čtvrtek 13. 2. 2014 proběhla v Městských lázních v Opavě okresní soutěž v plavání. Naši školu reprezentovalo sedm žáků: Adélka Beníšková z druhého ročníku, Jan Vítek, Martin Bokiš, Šimon Nádeníček z třetího ročníku, Jiří Hadaš, Adélka Dluhošová a Anička Nádeníčková z pátého ročníku. Velkým úspěchem bylo umístění žákyně pátého ročníku Aničky Nádeníčkové, která v obrovské konkurenci obsadila krásné druhé místo. Gratulujeme.

Sportovní dopoledne v Hlavnici - Šmoulí dopoledne

Sportovní den v Dolních Životicích - soutěžení s indiány

Sportovní den ve víceúčelové hale se žáky z Dolních Životic.

Sportovní den se žáky ze ZŠ v Hlavnici ve víceúčelové hale.

Sportovní dopoledne se žáky ZŠ v Hlavnici.

Sportovní dopoledne žáků naší školy ve víceúčelové hale.