Leden 2022

Po stopách zvířátek

Ve čtvrtek 6. ledna a v pátek 7. ledna se žáci prvního a třetího ročníku vypravili na přírodovědnou vycházku Po stopách zvířátek. Celou cestou k lesíku žáci plnili úkoly na devíti stanovištích a podle obrázků, stop zvířat a textu poznávali, o jaké zvíře se jedná a jeho název zapsali do křížovky. Po vyluštění celé křížovky hledali poklad. Každý si odnesl omalovánku a drobnou sladkost.

Karneval 2022

V pondělí 31. 1. 2022 proběhl v naší škole karneval, tentokrát byl program pro děti připraven v jednotlivých třídách. V první třídě se žáci zapojili do tance, ve třetí třídě byly připraveny hry na interaktivní tabuli, soutěže ve dvojicích, hody na cíl, twister a v páté třídě si zahráli kulečník, stolní tenis, stolní kopanou, piškvorky a další. Rodiče připravili dětem krásné masky, jako například anděl, jednorožci, čarodějnice, babička a dědeček, zvířátka a postavičky z pohádek. Za soutěžní dopoledne všichni žáci obdrželi balíček a drobné odměny.