Návštěva divadelního představení Mrazík

V úterý 14. listopadu 2023 všichni žáci naší školy navštívili divadelní představení Mrazík ve Slezském divadle v Opavě. Pohádka se všem moc líbila a všechny děti vánočně naladila.

Ukončení lekcí plavání

V úterý 12. listopadu ukončili své lekce plavání žáci 2. a 3. ročníku lekcí volného plavání, soutěžení a her. Všichni dostali na závěr Mokré vysvědčení s nejvyšší uplavanou délkou. Důležité pro všechny je, že už se nikdo vody nebojí a v příštích letech své dovednosti budou jen zdokonalovat.

Záložka do knihy spojuje

V úterý 7. listopadu 2023 jsme se konečně dočkali záložek do knihy poslaných ze slovenské školy z Košic. Všichni naši žáci se sešli ke společnému rozdávání záložek, ukázali si, kde na mapě najdeme Košice a jak jsou vzdušnou čarou daleko od Opavy. Potom si  každý zkusil vybrat svou novou záložku podle toho, která se mu líbila. Myslíme, že se všechny záložky moc povedly.

Výměnná burza oblečení SWAP

V sobotu 5. listopadu byla zorganizována na zámku v Litultovicích výměnná burza SWAP. Děti ze všech tříd naší školy připravily na výzdobu obrázky a dekorace. Návštěvníci si mohli kromě prohlídky oblečení popovídat u dobré kávy a zákusků. Tato akce měla veliký úspěch, všichni si odnášeli domů pěkné oblečení, hračky a knihy.

FOTO Listopad 2023

www.rajce.idnes.cz/zslitultovice/album/akce-skoly-litultovice-listopad-2023